Sidi motocyklowe

Sidi na cross? Jest z czego wybierać

Masz wysoki budżet i zależy ci na jakości? Jesteś pasjonatem crossów? A może potrzebujesz po prostu czegoś naprawdę profesjonalnego do jazdy sportowej lub turystycznej? Sidi z pewnością spełni twoje oczekiwania, jednak niestety będziesz musiał pogodzić się z wydaniem nieco większej kwoty, niż ma to miejsce w przypadku innych producentów.

Coś o firmie?

SIDI to firma mająca korzenie w latach 60, a dokładnie powstała w roku 1960, jednak początkowo specjalizowała się w produkcji obuwia górskiego, a dopiero po kilkunastu latach, zajęłą się produkcją butów motocyklowych oraz dla rowerzystów – w tym momencie produkują jedne z najlepszych butów dla fanów jednośladów.

Ich ceny zaczynają się od 500 złotych, jednak warto wspomnieć o tym, że są to jedynie trampki motocyklowe, więc służyć mogą tylko i wyłącznie do jazdy po mieście na bardzo niewielkich pojemnościach – mowa dokładnie na temat modelu SIDI Insider. Jedne z droższych modeli, znajdują się w cenie 1900 złotych, a chodzi o buty SIDI Crossfire 3 SRS i służą do jazdy cross/enduro, jak sama ich nazwa może nam wskazać.

Jeśli ktoś szuka czegoś po mieście i cena jest istotną kwestią, powinniśmy zainteresować się takim modelem jak SIDI APEX, które są w cenie dużo poniżej 1000 złotych, lecz gwarantują nam naprawdę zaawansowane i profesjonalne systemy bezpieczeństwa i wentylacji. Oznacza to dla nas, że nie tylko będziemy czuć się bezpiecznie na trasie, ale również kilkugodzinna jazda, nie będzie dla nas nieprzyjemna i bolesna.