Gaerne fox motocyklowe buty

Gaerne czy FOX – coś na cross

Wsiadając na crossa, musimy wiedzieć jak bardzo jest to zwrotny i niebezpieczny sprzęt. Jeśli opanujemy już jazdę na nim i stwierdzimy, że jest to coś w czym chcemy się realizować, warto poszukać odpowiedniego sprzętu, dzięki któremu będziemy mogli czuć się bezpiecznie w czasie niebezpiecznych manewrów.

Wielu początkujących popełnia podstawowy błąd – wybierają tani i niepewny sprzęt, jednak zapominają o tym, że na tym etapie umiejętności, nawet proste rzeczy mogą być trudne i niebezpieczne.

Jaką jednak firmę warto wybrać?

Do dyspozycji posiadamy dwie światowe i renomowane firmy. Po pierwsze dobrze znany FOX, który bez dwóch zdań, jest jedną z najpopularniejszych firm dla sportowców na świecie oraz Gaerne. Nie musimy się oszukiwać, jedna i druga firma, posiada niesamowicie dobrą renomę na rynku, więc wybierając jakikolwiek model, będziemy z pewnością zadowoleni. Jak wyglądają ceny? Śmiało można powiedzieć, że ta samo, ponieważ w obydwu przypadkach, jest to przedział pomiędzy 700-1300 złotych.

Która firma jest lepsza?

Ciężko odpowiedzieć na to jednoznacznie, ponieważ jakby nie patrzeć, są to buty motocyklowe dla profesjonalistów i nie warto porównywać ogólników firmowych, lecz poszczególne modele. Jedynie możemy powiedzieć, że FOX jest bardziej popularną firmą i często mogą być o wiele atrakcyjniejsze wizualnie, gdyż nie boją się odważnych malowań i kolorów.

Coś tańszego?

Porównując dwa modele za 799 złotych, musimy zwrócić uwagę na to, że FOX w tej cenie oferuje nam jedynie model skierowany do najmłodszych pasjonatów, czyli dzieci. Gaerne GX-1 w tej cenie oferuje nam pełnowartościowy model butów motocyklowych dla dorosłych kierowców. Są to budy produkcji Włoskiej, więc możemy spodziewać się naprawdę dobrej jakości.

Więc jak widać gołym okiem, odwiedzając sklep motocyklowy, z pewnością wybierzemy Gaerne, jeśli jesteśmy osobami początkującymi i nie chcemy wydawać zbyt dużej ilości pieniędzy, lecz zależy nam na profesjonalizmie. FOX może wydawać się nieco droższy, ze względu na swoją popularność.