Buty motocyklowe adventure

Dla kogo buty Adventure?

Potrzebujesz czegoś wygodnego i niezawodnego na bezdroża? Twoja jazda jest raczej jazdą turystyczną i nie bawisz się w żaden sporty wyczynowe? A może korzystasz z quadów i innych maszyn czterokołowych i potrzebujesz odpowiedniego obuwia? Nic strasznego, na ratunek przychodzą profesjonalne buty Adventure, które uznawane są przez wielu jako najwygodniejsze obuwie motocyklowe.

Ceny wahają się zazwyczaj jak to bywa w przypadku wszystkich innych modeli butów motocyklowych, od kilkuset złotych, kończąc na kilku tysiącach. Są jednak najlepszym możliwym wyborem dla osób które uwielbiają turystykę i jazdę jednośladem w systemie dual.

Co to oznacza?

Zdarza ci się, że raz na jakiś czas jechać po zwykłej i klasycznej drogi asfaltowej, jednak zjechać na bezdroża, ponieważ teren będzie ci się wydawał ciekawy i atrakcyjny do zwiedzania? Jeśli tak, to śmiało można powiedzieć, że powinieneś korzystać z takich produktów jak buty adventure, gdyż są one przeznaczone właśnie dla takich osób.

Wyglądają bardzo masywnie, ponieważ są to produkty o wysokim stanie, które powinny chronić stopę, kostki, pięty, palce, a nawet piszczele, gdyż nigdy nie wiadomo co stanie się w terenie i powinniśmy spodziewać się niespodziewanego – nawet jeśli jest to pozornie niemożliwe i brzmi absurdalnie. Producenci jednak spodziewają się takich rozwiązań, a przykładem może być Buse i jego linia Open Road.

Jakieś modele, ceny, specyfikacje?

Buty Buse Enduro, to doskonały przykład doskonałej jakości w stosunku do niskiej ceny. Firmy chyba nie musimy przedstawiać, ponieważ każdy fan jednośladów, będzie znał tego niemieckiego giganta, który często raczy nas profesjonalnym i zaawansowanym sprzętem.

Buty Buse Enduro, znajdziemy w cenie niewiele powyżej 500 złotych, więc owszem, możemy skusić się na model od firmy Rebelhorn, który jest trochę tańszy, jednak biorąc pod uwagę wygodę i zaawansowanie technologii, będzie dużo słabszy. Jest to świetny pomysł dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z jazdą na motocyklu.

W środku obuwia motocyklowego, otrzymujemy membranę Hipora, która znajduje się w wielu dużo droższych modelach od Buse, więc otrzymujemy gwarancje oddychania, ochrony przed wiatrem i wody, a nawet odprowadzania potu z naszych stóp, co czyni obuwie niesamowicie komfortowym. Osoby które chcą kupić buty adventure, muszą szukać produktów niesamowicie wygodnych i nie mogą pozwolić sobie, że cokolwiek będzie im przeszkadzać w codziennym użytkowaniu – w końcu spędzamy w swoich butach, nawet do kilkunastu godzin dziennie, a wyprawy wymagają od nas zakładania butów raz dziennie.

Spróbujmy sobie wyobrazić, jeśli na daleką podróż, wybierzemy się z butami sportowymi, które do najwygodniejszych nie należą, zwłaszcza w przypadku wielu godzin użytkowania. Nie sądzicie, że jest to naprawdę katorga?

Na temat bezpieczeństwa i protektorów nie muszę chyba mówić, ponieważ zostały one umieszczone, we wszystkich najważniejszych miejscach, a buty zapinane są za pomocą aluminiowych i bardzo wygodnych klamer.